Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Stadiumi Dinamo!

Kodi i Njoftimit: #2907      Data e Njoftimit: 11.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Dinamo, nje nga vendet me te kerkuara ne Tirane. Te pozicionuara ne pjesen e brendshme te lulishtes, apartamentet me te zgjedhura qe askush nuk i refuzon me cmim okazion. Ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 91.4 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti ka punime mjaft cilesore dhe zona ne te cilen ndodhet te krijon te gjitha facilitet e mundshme. Per me shume detaje mos hezitoni te na kontaktoni!

Id e prones : AZ110419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar