Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Stadiumi Dinamo!

Kodi i Njoftimit: #2592      Data e Njoftimit: 08.11.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Shitet apartament 4+1 tek Stadiumi Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe te bollshme prej 118m2, i organizuar ne 4 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka nevoje per punime te brendshme. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe frekuentuar shume prane Bllokut. Te ofron akses te lehte ne cdo pike te qytetit. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : AZ021118-04
www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar