Apartament ne shitje tek Siri Kodra!

Kodi i Njoftimit: #3179      Data e Njoftimit: 18.11.2020

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Shitet apartament 1+1 tek Siri Kodra. Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 37 m2 te pershtatur ne formen e duplex-it. Kati i 1-re me siperfaqe 18 m2 e pershtatshme per soxhorno dhe kati i 2-te ne dhome gjumi. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, katet lidhen ndermjet tyre nepermjet shkalleve te brendshme prej druri. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ160919-01
www.homeplus.al
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar