Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Rruga Ura!

Kodi i Njoftimit: #3033      Data e Njoftimit: 28.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692329432

  0692329432

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek rruga Aleksander Moisiu, Rruga Ura. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 55 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 aneks, 1 tualet dhe 1 ballkon. I lokalizuar ne nje zone te preferuar ku te ofron shume lehtesira si: stacion urbani, shkolle 9-vjecare, komisariat etj. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi i diskutueshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!



Id e prones : AF280519-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar