Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek rruga Myslym Keta!

Kodi i Njoftimit: #2967      Data e Njoftimit: 02.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek rruga Myslym Keta. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ka hapesira te bollshme me siperfaqe totale prej 85.9 m2. E perbere ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 korridor, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jane kryer punime shume cilesore. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : EM250419-02
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar