Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Rruga Myslym Keta!

Kodi i Njoftimit: #2965      Data e Njoftimit: 01.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 ne rrugen Myslym Keta. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 68.43 m2 dhe ka ne perberje 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Jane kryer punime shume cilesore. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : EM250419-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar