Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Rruga Kavajes!

Kodi i Njoftimit: #2898      Data e Njoftimit: 09.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692251209

  0692251209

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek rruga Kavajes, perballe xhamise. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe 92 m2 te perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet, 1 korridor shperndares dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet te mundeson te gjitha facilitet e mundshme te jeteses. Ndodhet vetem 5 minuta ne kembe larg qendres. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Apartamenti jepet edhe me qera per banim ose zyra. Cmimi i apartamentit per banim 350 euro. Cmimi i apartamentit per zyra 450 euro. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : KM060419-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar