Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Rruga Ferit Xhajko!

Kodi i Njoftimit: #3068      Data e Njoftimit: 18.06.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek ish restorant Durresi, rruga Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri, me ashensor. Ka siperfaqe 57.8 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe te krijon lehtesira me te gjitha anet e qytetit. I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni ne numrin 0696712123!Id e prones : AZ170619-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar