Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Rruga e Elbasanit!

Kodi i Njoftimit: #2993      Data e Njoftimit: 09.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692329432

  0692329432

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek rruga e Elbasanit, 150 m larg shkolles se baletit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka planimetri te rregullt dhe mjaft funksionale me siperfaqe 100 m2. Eshte i perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ballkon dhe 2 tualate. Apartamenti eshte i shtruar me parket, punime cilesore dhe teper moderne. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe e frekuentuar. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AF080519-01
    www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar