Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Rruga e Elbasanit!

Kodi i Njoftimit: #2992      Data e Njoftimit: 09.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692329432

  0692329432

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 ne rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe 50 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka punime teper cilesore, e shtruar me parket dhe shume modern. Vendodhja eshte nje tjeter aset i apartamentit pasi ndodhet ne nje nga zonat me te pelqyera te kryeqytetit dhe te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AF080519-02
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar