Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Rruga e Dibres!

Kodi i Njoftimit: #3036      Data e Njoftimit: 29.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Prane Fakultetit te Mjekesise, tek rruga e Dibres shitet apartament 1+1 me siperfaqe 71 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 1 korridor, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i mirembajtur dhe hapesira te bollshme e funksionale. Ka hapesire ku mund te behet dhe ne tipologjine 2+1 ne rast se ju nevojiten me shume dhoma. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ290519-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar