Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Rruga e Barrikadave!

Kodi i Njoftimit: #2904      Data e Njoftimit: 10.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek rruga e Barrikadave ngjitur me gjimnazin "Sami Frasheri". Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te te nje pallati te ri me punime mjaft cilesore. Ka nje planimetri mjaft funksionale dhe hapesira te bollshme. Siperfaqja totale e apartamentit eshte 106.7 m2 dhe ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 2 tualete, 1 ballkon dhe nje verande te madhe 15 m2. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e preferuar pasi te krijon te gjitha faciletet: shkolla, stacion urbani, ministrite dhe shume prane me te gjitha instucionet kryesore nga ku mund te shkoni ne kembe. I pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume detaje mos hezitoni te na kontaktoni!Id e prones : ME100419-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar