Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Rruga Durresit!

Kodi i Njoftimit: #3108      Data e Njoftimit: 18.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek rruga e Durresit, prane kafe Flora. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i investuar, i shtruar me parket. I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor dhe i rivleresuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone kontaktoni ne numrin 0696712123!Id e prones : AZ180719-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar