Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Rruga Bardhyl!

Kodi i Njoftimit: #2923      Data e Njoftimit: 16.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek rruga Sitik Cico, Brryli. Ndodhet ne katin e 1-re me lartesi 1 m nga toka. Apartamenti ka siperfaqe 35 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje dhe 1 tualet. I lokalizuar ne rruge kryesore ne unazen e vogel. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : ME160419-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar