Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Rr. Dibres!

Kodi i Njoftimit: #3123      Data e Njoftimit: 03.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek rruga e Dibres, 200 m mbi Medresen. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet te madh dhe 1 ballkon. Apartamneti ka pamje nga rruga kryesore dhe i pozicionuar ne nje zone mjaft te preferuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ030819-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar