Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek "Varri i Bamit"!

Kodi i Njoftimit: #2881      Data e Njoftimit: 04.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek Varri i Bamit Rr."Xhanfize Keko". Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 76.16 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. I lokalizuar ne nje zonte te frekuentuar dhe preferuar. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Cmimi i favorshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : ME020419-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar