Apartament ne shitje tek Muhamet Gjollesha!

Kodi i Njoftimit: #3196      Data e Njoftimit: 19.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  +355695659089

  +355695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 3+1 tek rruga Muhamet Gjollesha. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te dhe ka siperfaqe prej 138 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sonxhorno, 1 tualet. Apartamenti eshte i mobiluar dhe me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ES180919-01
www.homeplus.al
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar