Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Misto Mame!

Kodi i Njoftimit: #3118      Data e Njoftimit: 26.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek rruga Thoma Koxhaj, Misto Mame. Apartamenti ndodhet ne kat 8-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 68 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe shitet i mobiluar. I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi i diskutueshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ260719-01
www.homeplus,al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar