Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Liqeni i Thate!

Kodi i Njoftimit: #3152      Data e Njoftimit: 02.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 78 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno dhe 1 tualet. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i pajisur me sistem kondicionimi, i shtruar me parket, dritaret te pajisura me grila. Shitet i mobiluar. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ300819-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar