Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Liqeni i Thate!

Kodi i Njoftimit: #3144      Data e Njoftimit: 24.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek rruga Bilal Sina, Liqeni i Thate. Ndodhet ne kat te 1-re te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe prej 253 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 verande prej 119.8 m2. I ndricuar ne pjesen me te madhe nga dielli. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e qete dhe e preferuar. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ220819-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar