Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Liqeni i Thate!

Kodi i Njoftimit: #2941      Data e Njoftimit: 22.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka nje planimetri mjaft funksionale me hapesira te bollshme. Siperfaqja totale eshte 123.5 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje bashke me ambientin e gatimit, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zona ne te cilen ndodhet eshte e preferuar dhe nje mundesi e mire investimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ220419-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar