Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Liqeni i Thate!

Kodi i Njoftimit: #2625      Data e Njoftimit: 10.12.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate.ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri, me siperfaqe 122 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka nje ndertim dhe punime shume cilesore. Parking i dedikuar pallatit. Me hipoteke karabina. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : MJ310113-05
www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar