Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Kopshti zoologjik!

Kodi i Njoftimit: #3010      Data e Njoftimit: 18.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, me orientim Veri-Perendim. Ka siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 korridor shperndares dhe 2 tualate. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, hapesira te bollshme, dritaret te pajisura me grila. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar per qetesine dhe ajrin e paster. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie dhe i rivleresuar. Cmim i favorshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ170519-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar