Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Kopshti Zoologjik!

Kodi i Njoftimit: #3002      Data e Njoftimit: 14.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 prane Kopeshtit Zoologjik. Apartamenti eshte i mireorganizuar dhe me punime cilesore. Hapesirat jane te bollshme te organizuara ne 1 sallon te madh perfshire edhe kuzhinen, 2 dhoma gjumi te shtruara me parket, 1 tualet dhe 2 ballkone prej te cileve kemi nje pamje fantastike te gjelberimit te kodrave perreth. Orientimi eshte Veri-jug. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten enprone na kontaktoni!Id e prones : AZ130519-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar