Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Kopshti Botanik!

Kodi i Njoftimit: #3120      Data e Njoftimit: 30.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 te Kopshti Botanik. Apartamenti ka siperfaqe prej 51.3 m2 dhe 20 m2 verande. Pallati eshte i sapo perfunduar, me punime shume cilesore. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno te bollshme, 1 tualet dhe 1 verande. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e cila po preferohet gjithmone e me teper, shume afer liqenit artificial. Ne proces hipotekimi. Per me shume detaje dhe viziten ne ambient na kontaktoni!


Id e prones : AZ300719-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar