Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Kodra e Diellit!

Kodi i Njoftimit: #2984      Data e Njoftimit: 07.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 te Kodra e Diellit 2 vetem per 890 Euro/m2. Apartamenti ndodhet ne nje objekt ne ndertim ne Residencen Kodra e Diellit 2. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 87.34 m2. Organizohet nje nje ambjent ndenjeje te bollshem, 2 dhoma gjumi te cilat shperndahen nepermjet koridorit dhe 1 tualet. Vendodhja eshte nje tjeter aset i apartamentit pasi ndodhet ne nje nga zonat me te pelqyera te kryeqytetit dhe te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Per me shume detaje apo vizten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ060519-02
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar