Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Kodra e Diellit!

Kodi i Njoftimit: #2955      Data e Njoftimit: 25.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 me cmim special tek Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Planimetria eshte e organizuar hapesira te bollshme dhe mjaft funksionale me siperfaqe 111 m2. Ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete 1 korridor dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje te shkelqyer me punime teper cilesore. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e pershtatshme per familjare. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ250419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar