Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Kodra e Diellit!

Kodi i Njoftimit: #2903      Data e Njoftimit: 10.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit prane qendres "Eleonor". Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim te nje pallat te ri. Ka siperfaqe 67 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 korridor shperndares, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mirembjatur dhe shitet i mobiluar. I pajisur me sistem kondicionimi. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ090419-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar