Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Kodra e Diellit!

Kodi i Njoftimit: #2887      Data e Njoftimit: 05.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit shume prane qendres Kristal. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe totale prej 71 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mirembajtur dhe punime mjaft cilesore. I shtruar me parket , dritare dopio xham dhe grila. Shitet dhe i mobiluar. Zona eshte mjaft e populluar dhe e preferuar. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ050419-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar