Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Kodra e Diellit!

Kodi i Njoftimit: #1483      Data e Njoftimit: 20.03.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen Kodra e Diellit, ne Rrugen e Jasemineve. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje ndertimi te ri, pa ashensor. Ka siperfaqe 79.7 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 2 ballkone. Pallati ka ndertime teper cilesore, me termoizolim, ambientet e apartamentit jane te shtruara me parket druri. ka ndricim natyral. Ndodhet ne zone te preferuar. Per detaje dhe viziten ne ambinet na kontaktoni!

Property ID : AZ050118-01
http://homeplus.al/property/apartament-ne-shitje-tek-kodra-e-diellit/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar