Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Ish Ekspozita!

Kodi i Njoftimit: #3149      Data e Njoftimit: 30.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 3+1 tek ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri me 2 ashensore. Ka siperfaqe totale prej 246 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi ku njera prej tyre ka tualet te dedikuar, 1 dhome ndenje me hapesire te bollshme me 1 oxhak ne perberje, 1 ambient gatimi/ngrenie te vecante, 1 dhome e cila ka sherbyer si dhome pune, por mund ta pershtasni sipas nevojave tuaja, 2 tualete. Apartamenti ka 1 verande me siperfaqe 60 m2 dhe 1 ballkon 32 m2 me pamje nga Tirana dhe me tende. I pajisur me sistem kondicionimi, dritaret me grila, ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AN300819-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar