Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Fresku!

Kodi i Njoftimit: #3091      Data e Njoftimit: 09.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe totale prej 82 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Orientimi Jug-Perendim. Me dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ090719-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar