Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Fresku!

Kodi i Njoftimit: #3040      Data e Njoftimit: 31.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692329432

  0692329432

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 3+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka planimetri me hapesira te bollshme dhe mjaft funksionale me siperfaqe prej 126 m2. Eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje te madhe, 2 tualete, 1 korridor dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i ndricuar ne pjesen me te madhe te dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte e populluar me facilete si: stacion autobusi, shkolle 9-vjecare, lulishte, kafe, supermarkete etj. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AF300519-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar