Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Fresku!

Kodi i Njoftimit: #3035      Data e Njoftimit: 29.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692329432

  0692329432

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Karakterizohet nga punime cilesore dhe hapesirat e bollshme me siperfaqe 113 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje te bollshme, 1 korridor, 1 tualet dhe 1 ballkon. Dritaret jane te pajisura me dopio xham dhe grila, i shtruar ne pllake. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet eshte e qete dhe ne rruge kryesore. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AF290519-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar