Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Fresku!

Kodi i Njoftimit: #3015      Data e Njoftimit: 20.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692329432

  0692329432

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe 96 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 soxhorno, 1 korridor, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i pabanuar me pare dhe me punime mjaft cilesore. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e qete dhe familjare me shume facilitete si: stacion autobusi, shkolle 9-vjecare, supermarket etj. Cmimi i favorshem. Ne proces hipotekimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AF190519-02
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar