Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Ferit Xhajko!

Kodi i Njoftimit: #3098      Data e Njoftimit: 15.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne rrugen Ferit Xhajko, prane restorant Durresi. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 92 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 depo, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i organizuar, po ka nevoje per investim te brendshem. Ne cmim perfshihet dhe 1 vend parkimi i pajisur me qepen. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ150719-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar