Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Dajti!

Kodi i Njoftimit: #2990      Data e Njoftimit: 08.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Dajtit per vetem 500€/m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 71.5 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. I lokalizuar ne zone mjaft te qete me cmim te favorshem. Ne proces hipotekimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : ME080519-02
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar