Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #3107      Data e Njoftimit: 18.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti ndodhet ne zonen me te preferuar te Tiranes, ne rrugen Ismail Qemali, Blloku. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nderteses me siperfaqe 116 m2. Eshtë i mireorganizuar me dy dhoma gjumi, një sallon te madh plot drite dhe hapesire qe lidhet me nje ballkon ku drita dhe dielli e shoqerojne tere diten, kuzhine dhe salle ngrenie qe lidhet me nje ballkon tjeter dhe dy tualete, njeri prej te cileve ka paradhome per lavanteri. Dhoma e ditës, që ndodhet në qender të apartamentit, është e pozicionuar pjeserisht ne në juglindje dhe pjeserisht ne jug-perendim. Hapesira e saj e madhe dhe lidhja me ballkon sa krejt gjatesia e dhomes ben te mundur qe arredimi te behet sipas deshires, qofte modern dhe i vecante, qofte praktik apo tradicional. Salla e ngrenies eshte e lidhur me kuzhinen ne forme gjatesore, qe favorizon nje ndarje te ngrohte dhe intime te mjedisit permes dyerve lidhese me sallonin dhe nje prej korridoreve. Kjo vendodhje jep gjithashtu mundesine e shfrytezimit te hapesires si nje e vetme nese perdoret koncepti i hapur. Kuzhina dhe salla e ngrenies lidhen sa krejt gjeresia e hapesires me nje ballkon te dyte, te mbyllur me vetrata, per krijim te nje ambjenti te rehatshem. Te ngrohte e me drite. Dhoma me e madhe e gjumit është e pozicionuar në pjesën jugperendimore të apartamentit, me diell dhe drite. Hapesira e bollshme e saj dhe forma e mireorganizuar katerkendore jep mundesi arredimi fleksibel, sipas deshirave. Dhoma tjeter e gjumit, sebashku me dhomen kryesore janë të pozicionuara ne forme te shkeputur nga pjesa tjeter e apartmentit, se bashku me banjen e madhe, duke krijuar nje mjedis intim e te rehatshem. Te dy ambjentet lidhen me tualetin kryesor, i cili ka dhe paradhome lavanterie ne te. Tualeti i vogel gjendet ne hyrje te apartamentit, dhe qe vihet ne funksion te menjehershem te sallonit (dhomes se dites) dhe salles se ngrenies, te cilat lidhen gjithashtu permes nje korridori funksional. Pallati ndodhet ne nje zone ku i gjen te gjitha, qe nga farmacia e deri te supermarketi, ka siguri fizike dhe sherbim mirembajtje 24 oreshe, cka sjell qetesi mendore dhe jetesore. 


Id e prones : AZ180719-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar