Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Blloku!

Kodi i Njoftimit: #3042      Data e Njoftimit: 31.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Bllokut, tek Sheshi Willson. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, punime cilesore me 2 ashensore. Ka siperfaqe 68.3 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe e lokalizuar ne zonen me te preferuar te Tiranes. Te krijon te gjitha faciletet e mundshme per mos perdorur makinen. Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ310519-02
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar