Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek Ali Demi!

Kodi i Njoftimit: #2966      Data e Njoftimit: 02.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692329432

  0692329432

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 ne zonen e Ali Demi. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 63.5 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 korridor, 1 tualet dhe 1 ballkon. Njera nga dhomat eshte e shtruar me parket, por ka nevoje per investime te brendshme. Ideale per ata qe duan ta arredojne sipas deshires. Apartamenti te ofron pamje nga fusha e Ali Demit. Cmimi i favorshem. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AF010519-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar