Njoftime.NET

Apartament ne shitje tek 21 Dhjetori!

Kodi i Njoftimit: #2926      Data e Njoftimit: 18.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek kryqezimi i 21 Dhjetorit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 65 m2 te perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ballkon dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe shitet i mobiluar. I pajisur me sistem kondicionimi dhe dritare termike me grila persian. Mundesi parkimi ne ambientet e pallatit. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe te krijon shume lehtesira si: shkolla fillore, gjimnaz, poliklinika si dhe shume prane qendres. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Cmimi i favorshem. Per me shume detaje apo viziten ne prone kontaktoni Ketjonin ne nr. 0692251209!Id e prones : KM160419-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar