APARTAMENT NË SHITJE RRUGA E KAVAJËS!

Kodi i Njoftimit: #3215      Data e Njoftimit: 27.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  696697301

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet Apartament 1+1, 67 m2, në Rrugën e Kavajës! Apartamenti ndodhet ne katin e dytët të një pallati 9 katësh. Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë ndenje+Ankes, 1 dhomë gjumi, 1 ballkon dhe 1 tualet. Me dokumenta të rregullta Pronësie. Për më tepër informacion na kontaktoni: 0696697301


 HP260919-01
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar