Njoftime.NET

Apartament ne shitje/qera ne Astir!

Kodi i Njoftimit: #2924      Data e Njoftimit: 16.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  00692331351

  0692331351

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Planimetria eshte mjaft funksionale dhe e organizuar me siperfaqe prej 125 m2. Eshte i perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 aneks, 1 ballkon dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i mirembajtur dhe shitet i mobiluar. I pajisur me sistem kondicionimi dhe i shtruar me parket cilesore. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Sipas interesit te klientit te ofron mundesi parkimi ne garazh nentokesor me kosto extra. Cmimi i apartamentit pa garazhin 80.000€ . Cmimi i apartamentit perfshire garazhin 85.000€ . Cmimi i apartamentit per qera 300€ . Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : DB150419-01

www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar