Njoftime.NET

Apartament në Shitje pranë Vilave Gjermane, Tiranë

Kodi i Njoftimit: #651      Data e Njoftimit: 24.08.2017

  0668044080

Like our Facebook Page
Shitet Apartament, 2+1 + 2 banjo + 2 ballkone. 
Sipërfaqe e Hipotekuar 92.4 m² (sipërfaqe neto)
Sipërfaqe Totale 110 m² (me gjithë ambientet e perbashkëta)

Çmimi : 80.000 €uro bosh / 90.000€ e kompletuar.

Adresa: Rr. "Irfan Tërshana" pranë "Vilave Gjermane"

Për detaje dhe për një vizitë në pronë ju lutem kontaktoni në 0668044080
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar