Njoftime.NET

Apartament ne shitje prane Shkolles se Bashkuar!

Kodi i Njoftimit: #3160      Data e Njoftimit: 05.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 prane Shkolles se Bashkuar. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 56.4 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mirembajtur dhe planimetri te rregullt. Me dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : EM030919-02
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar