Njoftime.NET

Apartament ne shitje prane Shkolles se Bashkuar!

Kodi i Njoftimit: #3113      Data e Njoftimit: 25.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 prane Shkolles se Bashkuar. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 97 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Shitet pjeserisht i mobiluar. I lokalizuar ne nje zone te qete dhe mjaft familjare me lehtesira si: stacion urbani, shkolle 9-vjecare, gjimnaz, supermarket, lokale, poste etj. I pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaltoni!


Id e prones : AZ250719-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar