Njoftime.NET

Apartament ne shitje prane shkolles "Bajram Curri"!

Kodi i Njoftimit: #3109      Data e Njoftimit: 20.07.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 prane shkolles Bajram Curri. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 68 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka investim te brendshem, me hapesira te bollshme dhe i mireorganizuar. I pajisur me certifake te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ200719-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar