Apartament në shitje pranë Pallatit me Shigjeta!

Kodi i Njoftimit: #3201      Data e Njoftimit: 23.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  696697301

  696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet Apartament 2+1+22 m2 shtesë me Hipotekë. Apartamenti disonon 2 dhoma gjumi , 1 sallon, 1 banjo dhe 1 hapesirë shtese 22 m2. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati ekzistues. Rruga Irfan Tomini pranë pallatit me shigjeta. Çmimi i 75000 Euro i diskutueshëm!
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar