Njoftime.NET

Apartament ne shitje prane Oxhakut!

Kodi i Njoftimit: #3014      Data e Njoftimit: 20.05.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692329432

  0692329432

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 prane Oxhakut. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe prej 44.3 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno dhe 1 tualet. Apartamenti ka nevoje per investim te brendshem. i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AF190519-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar