Njoftime.NET

Apartament ne shitje prane Ministrise se Drejtesise!

Kodi i Njoftimit: #2913      Data e Njoftimit: 13.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek bulevardi Zogu i pare, prane ministrise se Drejtesise. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te nje pallati ekzistues. Ka planimetri mjaft funksionale me siperfaqe prej 101 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndjenje bashke me ambientin e gatimit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Gjendja e apartamentit eshte shume e mire, me punime mjaft cilesore dhe bashkekohore nga pronaret. Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket ndersa soxhorno ne pllake, dritaret jane te pajisura me grila. Zona ne te cilen eshte i pozicionuar apartamenti te krijon te gjitha lehtesirat si: stacion urbani, fakultete etj. Ndodhet vetem 3 minuta ne kembe nga qendra. Ofron gjithashtu mundesine e parkimit. I pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Nje mundesi per mos tu humbur!Id e prones : ME120419-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar